חברת ליפסקר ושות'

חברת ליפסקר ושות' היא חלוצת תחום עוגני הקרקע בישראל, אותו הקימה ופיתחה במשך שנים רבות. החברה  מייצרת ומשווקת מוצרי גיאוטכניקה שונים אשר שולבו בהצלחה בפרויקטים רבים ומורכבים אותם הובילה כקבלן מבצע. העוגנים שמשווקת החברה, מתוכננים בקפידה ומיוצרים באופן מדויק בתהליך מבוקר, ממוחשב ואוטומטי. החומרים מהם מיוצרים העוגנים הם מהמעולים שיש ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, ייצור וביצוע. החברה מבצעת את מגוון העבודות בהן היא מתמחה באמצעות ציוד מתוחכם, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וצוות עובדים מיומן, מקצועי ובעל ניסיון רב.

חברת ליפסקר ושות' מחזיקה בסיווג בלתי מוגבל ותקן ISO 9001:2015

פטנט - עוגן פולימרי רב־פסים

עוגן ושיטת דריכה ייחודיים הם פרי פיתוח חדשני של חברת ליפסקר המוגנים בפטנט ומותאמים לצורכי דיפון, מנהור ומסמור.

העוגן הפולימרי הוא בעל תסבולת מקסימלית לקוטר מקובל של קדח, ובנוי לכל אורכו מעד שמונה פסים פולימריים, ללא כל חיבורים וחלקי פלדה. מוצר חדשני זה נותן מענה מלא למגבלות ביצוע באתרים שלא ניתן לעשות בהם שימוש בעוגני פלדה. מבנהו של העוגן מאפשר להתקינו בקידוח בקוטר מקובל. אורכו של העוגן לא יעלה על שמונה פסים, והוא בעל תסבולת וחוזק מקסימליים. העוגן מוגן מפני קורוזיה ומפני חומרים אגרסיביים בקרקע, ואינו רגיש לשדות אלקטרומגנטיים. לפסים שעל העוגן כוח מתיחה כפול משל פלדה ומשקלם קטן ב-75% ממשקל הפלדה. זהו פטנט חדשני וחשוב ונעשה בו שימוש במספר רב של פרויקטים ברחבי הארץ, ביניהם מספר אתרים לאורך תוואי הרכבת הקלה בתל אביב.

ביצוע קבלני

ליפסקר פעילה במגוון רחב של תחומי עשייה קבלנית:

דיפון וביסוס בסלארי ובכלונסאות.
עוגני קרקע וברגים מפלדה, ועוגנים פולימריים.
ייצוב מדרונות.
פקקי ג'ט גראוטינג למניעת חדירת מי תהום.
ג'ט גראוטינג אופקי ואנכי לביסוס, דיפון ומנהור.
גראוטינג צמנטי וכימי.
השפלת מים.
תימוך מבנים בתנאי נגישות מוגבלים.
מנהור בשיטת התימוך המקדים – NATM

 

חברת ליפסקר מלווה את הלקוח והכול נעשה תחת קורת גג אחת, משלב התכנון ועד לשלב היישום במטרה להשיג את הפתרונות הטכניים הטובים ביותר לכל מצב במונחים של חיסכון, מהירות ובטיחות. החברה מבצעת את עבודותיה ביעילות ובמהירות תוך הקפדה על לוחות הזמנים. אתרי הביצוע של החברה מנוהלים על ידי מהנדסים ומנהלי עבודה בעלי ניסיון רב המורגלים לעבודה ברמה, באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

נתונים טכניים

מוצר ותיאור
יישומים

ייצור ושיווק עוגני קרקע מפלדה ופולימריים

ליפסקר מייצרת עוגני פיברגלאס FLAT BARS (פולימריים) האמינים מסוגם בעולם, פטנט רשום של החברה, לעומס שירות עד 70 טון.

  • עוגנים זמניים וקבועים ממוטות או מכבלי פלדה מכל סוג, לכל עומס נדרש ובאורכים של עד 30 מטר ויותר.
  • עוגנים קבועים ממוטות או מכבלי פלדה לכל עומס נדרש DOUBLE COROSION PROTECTION) DCP) מוזרקים במפעל ומיוצרים בהתאמה מלאה לתקן הישראלי ת.י 940 חלק 4.2 ובהתאם לסטנדרט DSI.
  • ברגי סלע ממוטות דיוידאג או מברגים מצולעים.
  • אביזרי עיגון משלימים לכל סוגי העוגנים והברגים כגון: פלטות, בתי תפסניות ועוד.

מוצרי פלדה מתוצרת (DSI) Dywidag Systems International.
חברת ליפסקר מייצגת בלעדית בתחום הגיאוטכניקה את החברה הבינלאומית DSI.

DSI היא אחד המותגים הגדולים באירופה שמייצר ומשווק פלדות דיוידאג, עוגני קרקע, ברגי סלע, מכשור גיאוטכני, ציוד לבטון דרוך ועוד.

החברה מציעה לרכישה מגוון גדול של מוטות דיוידאג בכל אורך נדרש, במידות של 12 עד 75 מ"מ ובחוזקים של 500/550 עד 950 /1050. כל המוטות והאביזרים מגיעים עם תעודות בדיקה של היצרן (בהתאמה לתקן הגרמני והתקן האירופי) ובתעודות אנליזה כימית. הפלדה מגיעה כחומר גלם או כאמור מורכבת כעוגן תיקני שכולל את כל חלקיו ומוכן להתקנה.
בנוסף אפשר לרכוש בחברה גם את המוצרים הבאים:

  • תאי כוח.
  • יחידות דריכה לעוגנים מתוצרת PARKER ו-DSI (מערכות דריכה הקלות בעולם) וכל האביזרים הנלוים לרבות: בוכנות, משאבות, ראשי נעילה, אביזרי מרכוז ומדידה שונים ועוד.

 

מוצרי פיברגלאס ופלסטיק מתוצרתSIREG

חברת ליפסקר מייצגת באופן בלעדי בישראל את חברת SIREG איטליה, חברה מובילה בייצור מוצרי פלסטיק ופיברגלס לעבודות גיאוטכניקה והנדסה אזרחית.

בין המוצרים: מוטות ופסי פיברגלאס וקרבון לעוגנים וברגים, מוטות פיברגלאס כחלופה לזיון אלמנטים של סלארי וכלונסאות. צינורות ניקוז, צינורות הזרקה ופאקרים, צנרת שרשורית וחלקה, עצרי מים.

למידע נוסף על מוצרי ליפסקר

לאתר ליפסקר גיאוטכניקה